Vibrátor gelový

Silikon jako chirurgický materiál je mimořádně vhodný pro výrobu erotických pomůcek. Je měkký a zdravotně nezávadný. Rychle se ohřeje na tělesnou teplotu a je schopný si ji udržet. Jeho povrch je jemný, lehce mechový.Pro mytí stačí mýdlo a horká voda. Materiál gel může být v různých modifikacích.

Gelové pomůcky, zvané též jelly, jsou vyrobeny též ze silikonu, ale technického. Jsou dokonale měkké, ohebné a pružné. Tyto materiály jsou na povrchu téměř úplně hladké a nejčastější jsou transparentní (průhledné) v celé škále barevného provedení. Gely jsou pro erotické pomůcky nyní nejrozšířenější, jsou pružné, ohebné a velice dobře se probarvují a při výrobě odlévají, takže výrobci mohou své fantazie přenášet i do roztodivných výtvorů.

Pro základní ošetření stačí mýdlo a horká voda, tyto pomůcky snesou i myčku na nádobí, samozřejmě pokud mají utěsněný prostor pro baterie a motorek a při nastavení mírného mycího programu. Profesionální a hygienické ošetření je pak se speciálními čistícími a desinfekčními roztoky, které nabízí každý dobrý sexshop. Úskalím gelového materiálu je to, že tento materiál „teče“ a stačí pomůcku delší čas nechat za účinku vyšší teploty na tvrdé podložce (např. na desce nočního stolku nebo v šuplíku), aby změnila tvar a tato plocha se na ní nevratně obtiskla. Obvykle je při nákupu originálně zabalený v plastovém výlisku ve tvaru pomůcky, který je ideální pro její uchovávání po celou dobu její životnosti. Jinou variantou dobrého uskladnění je zabalení do měkkého materiálu a vložení např. do papírové krabičky.

Pro dostatečnou desinfekci je dobré použít profesionální čistící prostředek na erotické pomůcky.

Více

 


Vibrátory plastové

Nejlevnější a nejprodávanější hladké vibrátory se silnými vibracemi, velikostí od miniaturních až po běžné velikosti.


Natur skin

Vibrátory s nejrealističtějšími pocity jako u skutečného penisu a lidské kůže, Měkký, pružný, maximálně příjemný a luxusní.


Vibrátory rotační

Vibrátory s největším počtem funkcí – vibrace a rotace s několika stupni regulace pro nejvíce druhů dráždění a vzrušování.Vibrátor pascha

Vibrátor pascha

Přirozený vzhled a volitelné nastavení intenzity vibrací, které se dokonale podřídí požadavkům majitelky řadí tento vibrátor mezi nejoblíbenější ve své třídě s mírně nadprůměrnou velikostí. Vyrobeno z jemného měkkého gelového materiálu v tělové barvě s výrazným a dráždícím žaludem, délka 19cm, průměr 4,5cm.

Více

 [ ↑ k obsahu ↑ ]

Newsletter

Zaregistrovat se pro newsletter
vložte svůj e-mail