Vibrátory plastové

Plasty jsou všem dobře známé, tyto materiály jsou tvrdé s hladkou povrchovou úpravou (někdy pokovenou technickým stříbrem nebo zlatem), která je často různě povrchově modifikována a zvrásněná nebo zvlněná či texturovaná, aby to více dráždilo. Je to závislé od typu a designu pomůcky. Velkou výhodou plastů je jejich velice dobrý přenos vibrací, který je u plastů nejvyšší a plastové hračky vibrují jak o závod a dráždí tedy nejvíce. Mají také velkou sílu a orgasmy bývají o to výraznější.

U tohoto materiálu jde prakticky vždy o vibrátory, velice zřídka jsou bez vibrací. Někdy je pro lepší údržbu, pro elegantnější vzhled a "honosnost" nanesena vrstvička kovu (technické zlato nebo stříbro). Kov je chladivý a hladký, lepí. V tomto případě stačí opět omytí v teplé vodě, maximálně s trochou saponátu. Co se týká kovové fólie, zde někdy je nebezpečí jejího odloupnutí (u starších vibrátorů nebo vibrátorů, které byly např. vystaveny účinkům vyšší teploty). Okraj je ostrý a mohl by způsobit poranění. Rizikovým faktorem pro odloupnutí kovové vrstvičky je tady teplota nad 50°C a agresivní chemikálie. Pokud není vibrátor vodotěsný, nikdy jej celý nenamáčejte do vody. Motorek nemusí být utěsněný a voda v něm znamená korozi kontaktů, která předčasně ukončí životnost vibrátoru.

Vibrátory mini plastové mají také velkou sílu a orgasmy bývají o to výraznější. U ostatních materiálů dochází k částečnému útlumu vlivem pružných hmot.

Čistění a údržba plastových pomůcek je snadná, jejich povrch je povětšinou hladký, stačí tedy opět mýdlová voda a suchý hadřík k otření do sucha. Pro dostatečnou desinfekci je dobré použít profesionální čistící prostředek na erotické pomůcky. Plasty jsou bez zápachu a neobsahují ftaláty.

Více o vibrátorech rotačních.

 


Vibrátor gumový

Klasika mezi vibrátory, levný materiál, polotuhý, typická hnědá nebo černá barva. Dobrý přenos vibrací.


Vibrátory gelové

Nejuniverzálnější materiál s pružnými vlastnostmi, nejrozšířenější mezi všemi vibrátory, výborný poměr kvalita – cena.


Vibrátory rotační

Vibrátory s největším počtem funkcí – vibrace a rotace s několika stupni regulace pro nejvíce druhů dráždění a vzrušování.Vibrátor plastový

Vibrátor stříbrný

Tento stříbrný vibrátor z klouzavého materiálu slouží pro vaše vaginální a anální potěšení. Plynulá regulace vibrací. Délka 18 cm. Průměr 3,3 cm.

Více

 [ ↑ k obsahu ↑ ]

Newsletter

Zaregistrovat se pro newsletter
vložte svůj e-mail