Vibrátory gumové

Vulkanizovaná guma je látka poměrně tuhá, méně ohebná, dobře drží tvar a je tedy o poznání „tvrdší“ než gelové materiály. Je to tedy něco na půl cesty mezi pružným gelem a tvrdými plasty. Guma se vyznačuje svou typickou hnědou barvou, která vzniká při vulkanizaci kaučuku. Druhou variantou je barva černá.

Latex a guma je materiál všestranný, levný a houževnatý, tedy téměř nezničitelný na rozdíl od silikonu, který se může natrhnout (proříznout) například delšími nehty. Z tohoto materiálu je vyrobena např. celá řada análních kolíků, u kterých se požaduje větší tuhost – např. s patkou pro postavení na rovnou plochu, kdy je žádoucí, aby kolík držel svou tuhost při nasedání zezhora.

Latexové pomůcky jsou vyrobeny podobnou technologií jako gumové, jen s tím rozdílem, že výplně např. vibrátorů jsou z jemné pěny a na povrchu jsou potaženy vrstvou latexu (nejčastěji technického) a to o síle cca 2-3 mm. Tato konstrukce dovoluje větší ohebnost než u samotných gumových materiálů a „změkčuje“ tedy i jejich tuhost. Nechcete-li tuhý gumový materiál, volte latexové pomůcky.

Latex a guma mají poměrně typickou pachovou stopu z výroby, která se postupem snižuje, nebuďte tedy zděšeni po jejich rozbalení, koupíte-li si jakýkoliv nový výrobek z plastů nebo z gumy, jsou vždy cítit.

Pro dostatečnou desinfekci je dobré použít profesionální čistící prostředek na erotické pomůcky.

Více

 


Vibrátory plastové

Nejlevnější a nejprodávanější hladké vibrátory se silnými vibracemi, velikostí od miniaturních až po běžné velikosti.


Vibrátory gelové

Nejuniverzálnější materiál s pružnými vlastnostmi, nejrozšířenější mezi všemi vibrátory, výborný poměr kvalita – cena.


Vibrátory rotační

Vibrátory s největším počtem funkcí – vibrace a rotace s několika stupni regulace pro nejvíce druhů dráždění a vzrušování.Vibrátor ďábel

Vibrátor gumový

Chcete mít doma ďáblíka pro večerní hrátky? Je tvarován pro intenzivní dráždění a navíc má trio velkých jazýčků pro tlak na klitoris a jeho aktivní dráždění. Délka 21,5cm, průměr 3,5cm, plynulá regulace vibrací.

Více

 [ ↑ k obsahu ↑ ]

Newsletter

Zaregistrovat se pro newsletter
vložte svůj e-mail