Vibrátory Natur skin

Naturskin materiály byly vyrobeny jako velice blízká imitace skutečné kůže, jsou to skutečně jedny z nejrealističtějších materiálů, z nich vyrobené vibrátory jsou měkké, neskutečně ohebné a s jemným až sametovým povrchem který je při dotyku příjemný a „teplý“. Také se někdy vyskytují pod označením Ultra skin nebo Real skin. Jejich cena je spolu se silikonem vyšší u používaných na vibrátory, ale jistě to jejich vlastnosti plně vynahradí všem, kteří si připlatí. Základem je chirurgický silikon.

Umělá kůže (Cyber Skin, Nature Skin, UR3).

Jde o speciální materiál, vyvinutý právě pro erotické pomůcky. Na dotyk je tento materiál jako pravá kůže a pomůcky z něj jsou o něco dražší, než ty silikonové.

Ve své podstatě jsou tyto materiály taky vyrobeny na bázi silikonů, pouze jsou upraveny tak, aby se z nich dala vyrobit co nejvěrnější kopie lidské kůže.

O věrnosti tohoto výrobku se snaží výrobce přesvědčit i tím, že na krabičce je vzorek tohoto materiálu a kupující si jej může před koupí osahat i bez rozbalení krabičky a porušení obalu. Údržba spočívá v omytí teplou vodou, stejně jako u obyčejného silikonu. Pro uchování jemnosti se navíc doporučuje používat dětský zásyp nebo kukuřičný škrob, ale prodávají se i čistící přípravky pro jejich ošetřování, materiál se zásypem ošetří a zachovává si tak svou jemnou povrchovou strukturu.

Více

 


Vibrátory plastové

Nejlevnější a nejprodávanější hladké vibrátory se silnými vibracemi, velikostí od miniaturních až po běžné velikosti.


Vibrátory gelové

Nejuniverzálnější materiál s pružnými vlastnostmi, nejrozšířenější mezi všemi vibrátory, výborný poměr kvalita – cena.


Vibrátory rotační

Vibrátory s největším počtem funkcí – vibrace a rotace s několika stupni regulace pro nejvíce druhů dráždění a vzrušování.Vibrátor Big Vibe

Vibrátor Natur Skin Big Vibe

Délka 21 cm, průměr 4-4,5 cm, Nature Skin, který působí na pohled i na dotek stejně jako pravá lidská kůže. Díky tomuto materiálu se při použití našich erotických pomůcek zaručeně dostanete na dosud nepoznaný vrchol blaha, ze kterého není úniku a proto tyto hračky nebudete chtít odložit ani na malou chvilku. Ke každému zboží jsou přibaleny ZDARMA lubrikační gel a ošetřovací pudr.

Více

 [ ↑ k obsahu ↑ ]

Newsletter

Zaregistrovat se pro newsletter
vložte svůj e-mail